Goede doel op wedstrijdshirt

In de ALV van oktober 2016 is besloten om een goed doel aan onze vereniging te binden en daarmee dat doel op het nieuwe shirt te laten drukken. Er is contact geweest met een aantal goede doelen en uiteindelijk hebben wij als bestuur een selectie van twee gemaakt. De selectie is gemaakt op basis van de volgende punten:

  • Is het goede doel bereid om mee te werken.
  • Past het goede doel bij de vereniging.
  • Aanzien van het goede doel.

KiKa

Stichting Kinderen Kankervrij (KiKa) is in 2002 opgericht door Frits Hirschstein en Maarten Stoopendaal (directeur communicatiebureau Giftkikker). KiKa streeft naar:

  1. Verhoging van de genezingskans.
  2. Verbetering van de kwaliteit van de behandeling (minder agressief waar mogelijk).
  3. Vermindering van bijwerkingen na de behandeling (effecten op latere leeftijd).

https://www.kika.nl/

Spieren voor Spieren

Kinderen moeten onbezorgd kunnen rennen, spelen en sporten. Voor zo’n 20.000 kinderen in Nederland is dit niet vanzelfsprekend. Zij hebben een spierziekte en dat beperkt hen in alles wat ze willen en kunnen. Onze missie is om samen een vuist te maken en alle spierziekten bij kinderen de wereld uit te helpen.

https://www.spierenvoorspieren.nl/

Update: De meeste stemmen gingen naar Spieren voor Spieren. Zij hebben nu een plek op ons prachtige nieuwe shirt.